Chłodnictwo

Nasza firma Cold-Tech zajmuje się również kompleksowymi usługami montażu i serwisowania agregatów chłodniczych w chłodniach i przechowalniach na owoce, warzywa i mięso. Nasze usługi są skierowane do sklepów spożywczych, rolników i zakładów przetwórstwa mięsnego.

Zapewniamy fachowy montaż agregatów chłodniczych, które spełniają wszystkie wymagania i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zainstalować system chłodzenia, który będzie idealnie dopasowany do specyfiki przechowywanych produktów.

Nasze usługi obejmują również serwis i konserwację agregatów chłodniczych. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do szybkiej diagnozy i rozwiązania problemów związanych z agregatami chłodniczymi. Regularna konserwacja i serwisowanie urządzeń chłodniczych to klucz do ich długiej żywotności i skuteczności.

Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, co pozwala nam na zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości urządzeń chłodniczych oraz ich elementów. Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako firmy, która wykonuje prace z najwyższą precyzją i dbałością